Kilpailukalenteri 2021-2022

 

PVMKilpailuIlmoitetut osallistujatVahvistetut osallistujat/tulokset
25-26.9.2021HTL CUP kauden aloituskilpailu ISU-sarjoille Hämeenlinnassa, HTLAngelina MorozyukSM-Noviisit (22):
Angelina Morozyuk 19.
16.-17.10.2021SM-Noviisien 1. lohkokisa, HTAAngelina MorozyukSM-Noviisit (33):
Angelina Morozyuk 28.
18.10.2021Tähtisarjojen kutsukilpailu, KATA

Valmentajana: Linda
Ramatulai Ben Mahmoud,
Nikita Herala,
Emilia Jokinen ,
Michaela Tuomi ,
Tilda Kiuru
Taitajat Axel (8):
Ramatulai Ben Mahmoud 6. 
Michaela Tuomi 4. em. Laadukkaat piruetit

Taitajat ei-axel (14):
Nikita Herala 9. 
Emilia Jokinen 4.
Tilda Kiuru 7.
29.-30.10.2021Tähtisarjojen kutsukilpailu, NTL

Valmentajana: Samira
Ramatulai Ben Mahmoud,
Nikita Herala ,
Emilia Grönroos ,
Karabo Nyman ,
Susa Lehtovuori
Taitajat Axel (14):
Ramatulai Ben Mahmoud 4.

Taitajat (24):
Nikita Herala 20. 
Emilia Grönroos 11. 
Karabo Nyman 23. 
Susa Lehtovuori 4.
6.-7.11.2021Kutsukilpailu, VTL

Valmentajana: Samira
Angelina Morozyuk,
Nikita Herala,
Emilia Jokinen,
Emma Meriläinen,
Tilda Kiuru,
Aino Maisi,
Mila Korhonen,
Emilia Grönroos,
Lumi Hietanen,
Susa Lehtovuori,
Helmi Kekki,
Ramatulai Ben Mahmoud
SM-Noviisit 30.6.2007 ja vanhemmat (24):
Angelina Morozyuk 21.

Taitajat ei Axel 2009 ja vanhemmat (9):
Nikita Herala 6. 
Emilia Jokinen 1. 
Tilda Kiuru 7.  
Emilia Grönroos 2. 
Susa lehtovuori 3. 
Mila Korhonen WD

Taitajat Axel, tytöt (12):
Helmi Kekki 3. 
Ramatulai Ben Mahmoud 9. 

Tintit, tytöt (16):
Aino Maisi

Minit, tytöt (18):
Emma Meriläinen 15.
Lumi Hietanen 16.
12.-14.11.2021Tähtisadetta, KeLS

Valmentajana: Samira
Helmi Kekki, 
Ramatulai Ben Mahmoud, 
Susa Lehtovuori, 
Nikita Herala
Taitajat Axel (22):
Helmi Kekki 3.
Ramatulai Ben Mahmoud 10.

Taitajat ei-Axel (30):
Susa Lehtovuori 5.
Nikita Herala 14.
12.-14.11.2021OP Lounaismaa Cup, SalPaAngelina MorozyukSM-Noviisit, tytöt (32):
Angelina Morozyuk WD
27.11.2021Tähtikilpailut, LT

Valmentajana: Samira
 Tintit:
Aino Maisi

Minit:
Emma Meriläinen
Lumi Hietanen
Adeline Berg

Aluenoviisit:
Helmi Törnström

Taitajat Axel:
Helmi Kekki
Michaela Tuomi
Ramatulai Ben Mahmoud

Taitajat ei-Axel:
Emilia Jokinen
Karabo Nyman
Emilia Grönroos
Tilda Kiuru
Nikita Herala
Mila Korhonen
Susa Lehtovuori
4.-5.12.2021Tähtisarjojen kutsukilpailu, TLHelmi Kekki
Michaela Tuomi
Rama Ben Mahmoud
Mila Korhonen
Karabo Nyman
Nikita Herala
Tilda Kiuru
Emma Meriläinen
Aino Maisi